Vyhledávání


Kontakt

Bus Vysočina
5 května 224
Trhová Kamenice
539 52

469 333 205
725 056 979

E-mail: bus.vysocina@seznam.cz

Vítejte na stránkách firmy Bus Vysočina

   O společnosti
 

Naše společnost byla založena v roce 1993, kdy tímto datem de-facto zahájila svou činnost. Jako první byl zakoupen autobus k provozování zahraniční zájezdové autobusové dopravy po ČR i celé Evropě. Protože byl zájem o dopravu i v tuzemsku, koupili jsme následující rok autobus druhý. V současné době se počet autobusů rozrostl až na číslo 19náct.
V roce 1996 jsme začali provozovat pravidelné autobusové linky, kterých je nyní 10. Naším primárním cílem je spokojenost našich klientů a zákazníků a to jak u linkové, tak i zájezdové dopravy.

Dále zajišťujeme:

- poznávací a pobytové zájezdy         

- školní výlety

- sportovní a kulturní akce

- lyžarské zájezdy        

Dále jsme schopni zajistit vše na co si vzpomenete v rámci našich schopností.


V oblasti zajištění autobusové dopravy spolupracujeme s mnoha různými subjekty. Kromě cestovních kanceláří a agentur jsou našimi vítanými zákazníky také střední a velké firmy, státní instituce a neziskové organizace, školy, univerzity, hotely, různá zájmová sdružení či spolky a mnoho dalších.
Autobusová doprava František Pytlík - BUS VYSOČINA dbá především na profesionální přístup řidičů a jejich zkušenosti. Naši řidiči mají příjemné a profesionální vystupování a pravidelně podstupují zdravotní testy, které zajišťují jejich profesní způsobilost.
Naše činnost je poskytována s důrazem na přání a potřeby našich klientů.
Věříme, že budete se službami naší firmy spokojeni. Neváhejte nás kontaktovat, rádi zodpovíme veškeré Vaše dotazy, či Vás osobně navštívíme.             Těšíme se na případnou spolupráci.

 

 

Novinky

Vítejte na našem novém webu!

21.03.2015 13:42
Spustili jsme novou internetovou prezentaci, na které najdete kromě obvyklého výčtu služeb i...
<< 1 | 2