Vyhledávání


Kontakt

Bus Vysočina
5 května 224
Trhová Kamenice
539 52

469 333 205
725 056 979

E-mail: bus.vysocina@seznam.cz

 

Vítejte na stránkách Bus Vysočina.

 

   O společnosti
 

Naše společnost byla založena v roce 1993, kdy tímto datem de-facto zahájila svou činnost. Jako první byl zakoupen autobus k provozování zahraniční zájezdové autobusové dopravy po ČR i celé Evropě. Protože byl zájem o dopravu i v tuzemsku, koupili jsme následující rok autobus druhý. V současné době se počet autobusů rozrostl až na číslo 19náct.
V roce 1996 jsme začali provozovat pravidelné autobusové linky, kterých je nyní 10. Naším primárním cílem je spokojenost našich klientů a zákazníků a to jak u linkové, tak i zájezdové dopravy.

Dále zajišťujeme:

- poznávací a pobytové zájezdy         

- školní výlety

- sportovní a kulturní akce

- lyžarské zájezdy        

Dále jsme schopni zajistit vše na co si vzpomenete v rámci našich schopností.


V oblasti zajištění autobusové dopravy spolupracujeme s mnoha různými subjekty. Kromě cestovních kanceláří a agentur jsou našimi vítanými zákazníky také střední a velké firmy, státní instituce a neziskové organizace, školy, univerzity, hotely, různá zájmová sdružení či spolky a mnoho dalších.
Autobusová doprava František Pytlík - BUS VYSOČINA dbá především na profesionální přístup řidičů a jejich zkušenosti. Naši řidiči mají příjemné a profesionální vystupování a pravidelně podstupují zdravotní testy, které zajišťují jejich profesní způsobilost.
Naše činnost je poskytována s důrazem na přání a potřeby našich klientů.
Věříme, že budete se službami naší firmy spokojeni. Neváhejte nás kontaktovat, rádi zodpovíme veškeré Vaše dotazy, či Vás osobně navštívíme.             Těšíme se na případnou spolupráci.

 

 

Novinky

V této rubrice nejsou žádné články.